Chcecie zobaczyć ile pozostało z przebiegu Kolei Średzkiej na terenie Poznania? Tak, tak to nie błąd. Średzka Kolej kursowała kiedyś na terenie Poznania.

Rok 2022 ustanowiono Rokiem Józefa Wybickiego, zatem postanowiliśmy, że nasz letni rajd również będzie związany z twórcą „Mazurka Dąbrowskiego”. 26 lipca  czternaścioro dzieci oraz sześciu dorosłych wybrało się na pięciodniowy rajd letni na Kaszuby.

Chętnych na spacer wokół jeziora i nieco dalej - zaprasza Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze w sobotę 6 sierpnia. Spotykamy się o godzinie 8.30 na parkingu przed tamą. 

W sobotę 11 czerwca 2022r., przy pięknej, letniej pogodzie, 34 osoby wybrały się na zaproszenie naszego Oddziału na pieszą wycieczkę do Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Lubicie chodzić po górach? My bardzo… dlatego zapraszamy na nasz kolejny rajd z cyklu „Zdobywamy wzgórza Wielkopolski”. Tym razem naszym celem będzie Osowa Góra znajdująca się w Wielkopolskim Parku Narodowym.

Zapraszamy na Majowe InO! Już 14 maja w Czmoniu będziecie mieli okazję zmierzyć się z mapami w poszukiwaniu Punktów Kontrolnych.

W sobotę 23 kwietnia 2022r., PTTK Oddział Ziemi Średzkiej zaprosił swoich członków
i sympatyków turystyki pieszej na pierwszy tegoroczny rajd. Przy okazji spaceru przy pięknej, ciepłej pogodzie rozwiązywaliśmy quest „Z narodowym akcentem”.

10 marca bieżącego roku w Manieczkach uroczyście rozpoczęto Rok Józefa Wybickiego, ustanowiony uchwałą Sejmu. Brała w nich udział również reprezentacja naszego Oddziału, składając wraz z innymi delegacjami kwiaty pod pomnikiem autora słów naszego hymnu narodowego.

Bardzo dziękujemy za wczorajszą bardzo liczną obecność. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście!

W dniach 24-26 lutego 2012 r. Odbyło się I InO w nieznane! To oznacza, że już 10 lat biegamy po lasach i szukamy Punktów Kontrolnych.

Publikujemy kalendarz imprez na 2022 rok.

Do zobaczenia!