Wasze myśli krążą wokół powrotu do szkoły? Wrzesień kojarzy Wam się zawsze negatywnie? To my to zmienimy! Bo wielkimi krokami nadchodzi: X Ogólnopolskie InO w nieznane!

Już 17.09.2022r o godzinie 10:00 w Wigwamie w Łęknie szykujemy dla Was kolejne zmagania w Marszach na Orientację i zapraszamy na nie zarówno tych doświadczonych, którzy zamierzają wygrać Puchar Polski Młodzieży lub II rundę Pucharu Wielkopolski w Marszach na Orientację lub III rundę Średzkiego Pucharu InO 2022 oraz tych początkujących, którzy w ogóle nie mają pojęcia „o co chodzi”, ale chcą się sprawdzić w orientacji w terenie (dla Was zostanie przeprowadzone szkolenie).

Możecie do nas trafić na 3 sposoby
- z Poznania do Zaniemyśla autobusami KOMBUS linia 560 (Rondo Rataje), z Zaniemyśla do Łękna – spacer ok. 10 min;
- ze Środy autokarem organizatora (zgłoszeni wcześniej uczestnicy) lub bezpłatną komunikacją miejską linia nr 18;
- samochodem (w Łęknie przy Leśniczówce znajduje się parking).

Zapisy zbieramy do 9.09.2022, wypełnione karty zgłoszeniowe (link poniżej) możecie przysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Koszt uczestnictwa to 8zł dla członków PTTK, 12zł pozostałe osoby oraz 20zł dla rodzin (2 dorosłych + 2 dzieci, 1 dorosły + 3 dzieci, osoby spokrewnione: rodzice, dziadkowie).

Regulamin umieszczamy poniżej.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

PS. Pamiętajcie o zabraniu legitymacji szkolnych.

Regulamin

Karta zgłoszeniowa