Zauważyliście już czekoladowe gwiazdorki w sklepach? My nie będziemy gorsi… Byliście w tym roku grzeczni? Jeżeli nie to macie jeszcze niecały miesiąc na poprawę zachowania bo… Ogłaszamy regulamin rajdu Mikołajkowego!

Ruszamy o godz. 11.00 ze Środy sprzed Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Dąbrowskiego 50 oraz ze Słupi Wielkiej o 11.15. Tradycyjnie rozpoczynamy go spacerem ścieżką przyrodniczą „Łękno” a później zapraszamy na nasze konkursy do Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Środzie Wielkopolskiej, gdzie odbędą się konkursy:
-test z wiedzy turystyczno-krajoznawczej (dot. tematu i trasy rajdu, tras wycieczek z 2022r., Józefa Rufina Wybickiego i regulaminu Odznaki Turystyki Pieszej)   – od klasy 5 wzwyż;
- sprawnościowe dla wszystkich uczestników.
Planowane zakończenie około godziny 18-tej.

Uwaga! Wszyscy uczestnicy są zobowiązani posiadać obuwie sportowe,  na czas pobytu na sali sportowej w szkole.

Zapisy przyjmowane będą łącznie z wpłatą wpisowego do poniedziałku dnia 28.11.br  u szkolnych opiekunów SKKT PTTK, e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. lub po uzgodnieniu telefonicznym w siedzibie Oddziału.

Do zobaczenia!

Regulamin